Завантаження новин...

Акція «Створюємо ліси разом», в рамках реалізації програми Президента України «Зелена країна», попри корективи, вкотре продемонструвала свою міць та масштабність

Всі лісництва ДП "Ємільчинський лісгосп" активно долучились до наймасштабнішої висадки майбутніх дерев у співпраці з глобальною ініціативою Greening of the Planet.
До бажаючих взяти участь в Акції були застосовані вимоги, передбачені чинним законодавством та рекомендаціями МОЗ,оскільки, від 30 жовтня на території Житомирської області був встановлений «червоний» рівень епіднебезпеки у зв'язку з поширенням пандемії коронавірусу і, від сьогодні, почали діяти додаткові карантинні обмеження. 
Символічним стало те,що саме в цей день,вперше, нашими соратниками і підтримкою в лісокультурній справі стали прекрасні жінки - медичні працівники.
Попри тяжкі робочі будні, часто безсонні ночі,вони присвятили свій вихідний благородній справі.
До найважливішого лісівничого інструменту - Мечів Колесова стали заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації В'ячеслав Авраменко, Ємільчинський селищний голова Сергій Волощук, депутат районної ради Віктор Сорока, суддя Ємільчинського районного суду Василь Гресько.
Заздалегідь підготовані під посадку ділянки, садивний матеріал, мечі, рукавички та відра – з самісінького ранку чекали сьогоднішніх учасників. 
Директор ДП "Ємільчинський лісгосп" Олег Дідус традиційно провів майстер-клас, щоб ознайомити тих,хто вперше та нагадати,для тих,хто з нами вже співпрацював основні правила садіння лісу- бо ж від того, наскільки правильно посаджене дерево, залежить, як добре воно приживеться на новому місці.
Загалом,на ділянці, в Кочичинському лісництві висадили 1.2 га молодих сосен,беріз та модрин,це понад 9.5 тис саджанців.
День спільної праці – і позаду залишилися зелені ряди майбутніх лісових велетнів. Трохи втомлені, але щасливі, саджальники з радістю дивились на результати своєї роботи.
Висловлюємо велику вдячність усім добродіям та добродійкам, які сьогодні садили ліс. 
Щиро тішимось, що коло друзів лісу невпинно зростає!