Завантаження новин...

Акція "Майбутнє лісу у твоїх руках"

До посадки лісу в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» долучається кожне лісництво підприємства. 13 квітня проведено головну подію акції в Тхоринському лісництві за участю учнів Тхоринської ЗОШ I-III ступенів та  представників влади в особі депутата Верховної Ради Арешонкова В. Ю., представників ДФС, керівництва прикордонної служби району,  керівників  окремих підприємств району та лісової охорони лісгоспу.
Посадка лісу для кожного лісівника найголовніше покликання, яке передається з покоління в покоління. А щоб передати свою працю, всю свою любов і повагу до лісу та виховати шанобливе ставлення до зеленого брата, лісівники щороку запрошують школярів на різні заходи спрямованні на збереження та примноження зеленого скарбу краю.
Лісничий Тхоринського лісництва, перед посадкою лісу провів з школярами навчання по технології створення лісових культур та наголосив на дотриманні правил поведінки в лісі під час відпочинку.
До проведення акції були залучені учні 10-11 класів. Хоча учні садили ліс вперше та натхнення і завзятість радувала лісівників. Гарна весняна погода та дружня допомога і підтримка лісівників додавала впевненості при створенні лісових культур. Прийнявши участь в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» можливо хтось з учнів пов’яже свій життєвий шлях з лісовою галуззю, адже зараз вони стоять перед вибором майбутньої професії.