Завантаження новин...

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках!»

Для привернення уваги громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення зелених насаджень  щороку в 
ДП «Народицький спецлісгосп» проходить Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках!».
Цього року вона відбулася 22 березня в Кліщівському лісництві у кварталі 174 (2,3) на площі 1,0 га та 174 (2,4) площею 0,8 га. Взяти участь в акції були запрошені представники Народицької об´єднаної територіальної громади і райдержадміністрації, громадськість і постійні учасники - члени Народицького шкільного лісництва.
«Щороку учні шкільного лісництва виявляють активне бажання долучитися до висаджування лісу. І для нас їхня допомога є надзвичайно важливою, адже це означає, що знання та досвід, якими ми ділимося з молодим поколінням, не є марними», – зазначив  директор підприємства Приходько В.П. 
Мета акції – виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень та підвищення довіри до діяльності лісогосподарських підприємств. Крім головного заходу Акції - створення лісових насаджень, лісівники підприємства проводять роз’яснювальну роботу серед населення та молоді, проводять зустрічі з громадами щодо важливості збереження та примноження лісів. Також проводяться  лекції з учнями на природоохоронну тематику, правила поведінки в лісі, тощо. Одним із головних завдань лісівників  є забезпечення відтворення лісів, створення нових насаджень, збереження зелених масивів та зростання їхньої продуктивності і раціональне використання.
Допоможемо зробити наш край кращим, чистішим і зеленішим!