Завантаження новин...

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»!

Для привернення уваги громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення зелених насаджень  щороку в ДП «Народицький спецлісгосп» проходить Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках!».
Цього року вона відбулася  13 квітня в Базарському лісництві у кварталі 38 на площі 2,9 га. Взяти участь в акції були запрошені представники Народицької об´єднаної територіальної громади і райдержадміністрації, громадськість і постійні учасники - члени Народицького шкільного лісництва.
Мета акції – виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень та підвищення довіри до діяльності лісогосподарських підприємств. Крім головного заходу Акції - створення лісових насаджень, лісівники підприємства проводять роз’яснювальну роботу серед населення та молоді, проводять зустрічі з громадами щодо важливості збереження та примноження лісів. Також проводяться  лекції з учнями на природоохоронну тематику, правила поведінки в лісі, тощо.
Одним із головних завдань лісівників  є забезпечення відтворення лісів, створення нових насаджень, збереження зелених масивів та зростання їхньої продуктивності і раціональне використання.
Допоможемо зробити наш край кращим, чистішим і зеленішим!