Завантаження новин...

Адміністрація лісгоспу дбає про професійний розвиток працівників.

Адміністрація  лісгоспу завжди дбає про професійний розвиток  своїх працівників, який  передбачає постійну самоосвіту, участь у програмах підвищення кваліфікації та будь-які інші види і форми професійного зростання. 
Представники лісгоспу взяли участь у семінарі «Ліси природоохорнної цінності та особливості ведення лісового господарства»  Громадської спілки «Всесвітній Фонд природи України» в м.Київ.
На семінарі було розглянуто питання збереження біорізноманіття в рамках FSC – сертифікації, зокрема в об’єктах природно-заповідного фонду, збереження видів, занесених до Червоної книги України, Зеленої книги України, Смарагдова мережа та ін.
Також днями на базі Житомирського торгівельно - економічного коледжу КНТУН члени  тендерного комітет ДП «Житомирське ЛГ» пройшли дводенний  курс підвищення кваліфікації  від Інституту економічних досліджень  на тему : «Публічні закупівлі в Україні» PROZORRO.
Основні підняті питання лекції були наступні:
-   внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі», який набирає чинності 19 квітня 2020 року;
- зміни та порядок оформлення тендерної документації  та нові принципи  здійснення процедури закупівлі;
- використання Е-каталогу  та інше. 
Прослухавши даний курс  працівники лісгоспу пройшли контрольне тестування, за результатами якого  отримали відповідні сертифікати.