Завантаження новин...

90% держлісгоспів Житомирщини мають сертифікат FSC

Головний спеціаліст  відділу лісового господарства, охорони та захисту лісу Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Сеггій Будько  взяв участь у інформаційному семінарі «Перспективи та можливості FSC сертифікації системи ведення лісового господарства в Україні», організованому Національним представництвом FSC в Україна.
Понад 50 учасників, які представляли переважно сертифіковані лісогосподарські підприємства, а також деревопереробні компанії, центральний та територіальні органи Держлісагентства України й наукові заклади, мали можливість познайомитися з фінальною версією FSC національного стандарту системи ведення лісового господарства для України та процедурами його впровадження.
Учасникам представлено результати пілотного проекту FSC сертифікації недеревинної продукції ДП «Маневицьке ЛГ», який відкриває нові можливості і перспективи для утримувачів сертифікатів. Представлено під час семінару рекомендації з проведення оцінки впливу на довкілля на FSC сертифікованих підприємствах з урахуванням законодавчих вимог такої процедури. Жвавий інтерес викликала презентація щодо дослідження ринку сертифікованої продукції на основі опитування утримувачів сертифікатів
Майже всі підприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства уже сертифіковано за міжнародною схемою Лісової опікунської ради (Forest Stewardship Council®, FSC)