Завантаження новин...

27,5 мільйона гривень витратили в минулому році лісгоспи Житомирщини на охорону праці

Саме про це йшла мова на засіданні оперативного адміністративно-громадського контролю з охорони праці, який  проведено Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства 21 квітня на базі державного підприємства «Білокоровицьке ЛГ».

В роботі засідання взяли участь заступник голови Житомирської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Григоррій  Єнько, відповідальні працівники Житомирського ОУЛМГ, головні інженери лісогосподарських підприємств, інженери з охорони праці, голови профспілкових організацій державних лісових господарств області.

В ході заходу проведено і кваліфікаційний семінар з перевірки стану охорони  праці визначених робочих місць при адміністративно-громадському контролі. 

 

У 2016 році витрати державних лісогосподарських підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства на охорону праці склали 27,5 млн. грн., що в середньому становить понад  8% від фонду заробітної плати підприємств.

Протягом 2016 року службами охорони праці підприємств здійснено 2339 обстежень цехів, дільниць, устаткування щодо його відповідності вимогам охорони праці, за результатами перевірок виявлено 13023 порушення нормативних актів з питань охорони праці,

В той же час в минулому році у лісогосподарських підприємствах облуправління трапилося 7 нещасних випадків виробничого характеру, в результаті яких травмовано 7 працівників лісового господарства. 

Прес-служба Житомирського ОУЛМГ