Завантаження сторінки: Звернення громадян...

  Звернення громадян

  Звернення громадян
  Виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», створення належних умов для реалізації громадянами права на звернення перебувають на постійному контролі та є одним із важливих напрямків діяльності Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.
  За 2021 рік до Управління і державних лісогосподарських підприємств, які координуються Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, надійшло – 1984 заяв, листів та звернень громадян. На всі звернення було надано відповіді та прийнято рішення відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян».
  Одним із пріоритетних напрямків роботи Управління є прозорість діяльності, врахування думки інститутів громадянського суспільства, а також формування партнерських відносин між Управлінням та суспільством.
  Всебічне і об'єктивне висвітлення діяльності державних лісогосподарських підприємств, які координуються Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, здійснюється на офіційних веб-сайтах та сторінках у соціальних мережах, а також через засоби масової інформації, зустрічі з громадськістю, публічні виступи керівництва щодо питань ведення лісового господарства.