Завантаження сторінки: Звернення громадян...

    Звернення громадян

    Виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», створення належних умов для реалізації громадянами права на звернення перебувають на постійному контролі та є одним із важливих напрямків діяльності Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.
    За 2019 рік до Управління і державних лісогосподарських підприємств, що належать до сфери управління Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, надійшло – 1307 заяв, листів та звернень громадян. На всі звернення було надано відповіді та прийнято рішення відповідно до Закону України «Про звернення громадян».
    Одним із пріоритетних напрямків роботи Управління є прозорість діяльності, врахування думки інститутів громадянського суспільства, а також формування партнерських відносин між Управлінням та суспільством.
    З метою покращення поінформованості громадян щодо діяльності Управління широко використовується офіційний веб-сайт Управління, офіційна сторінка Управління у соціальних мережах, зокрема у Facebook, а також засоби масової інформації, зустрічі з громадськістю, публічні виступи керівництва щодо роз’яснення питань ведення лісового господарства.