Завантаження сторінки: Звіти...

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ЖИТОМИРСЬКИМ ОБЛАСНИМ УПРАВЛІННЯМ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ" ЗА 2020 РІК

 
 
 
Впродовж квітня 2022 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшов 1 запит на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит надано у встановлений законодавством строк.
Впродовж березня 2022 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  не надходило жодного запиту на публічну інформацію.
Впродовж лютого 2022 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  надійшло 2 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.
Впродовж січня 2022 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло 13 запитів на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.
 
 
 
Впродовж грудня 2021 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.
Впродовж листопада 2021 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.
Впродовж жовтня 2021 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  надійшов 1 запит на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит надано у встановлений законодавством строк.
Впродовж вересня 2021 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  надійшов 1 запит на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит надано у встановлений законодавством строк.
Впродовж серпня 2021 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  надійшло 2 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.
Впродовж липня 2021 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  надійшло 2 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.
Впродовж червня 2021 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  надійшло 2 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.
Впродовж травня 2021 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.
Впродовж квітня 2021 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.
Впродовж березня 2021 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  надійшло 3 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.
Впродовж лютого 2021 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  надійшло 5 запитів на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.
Впродовж січня 2021 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.
 
 
 
Впродовж грудня 2020 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.
Впродовж листопада 2020 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  надійшло 4 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.
Впродовж жовтня 2020 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  надійшов 1 запит на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на нього надано у встановлений законодавством строк.
Впродовж вересня 2020 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  надійшло 2 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.
Впродовж серпня 2020 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  надійшло 3 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.
Впродовж липня 2020 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.
Впродовж червня 2020 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.
Впродовж травня 2020 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  надійшло 2 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк. 
Впродовж квітня 2020 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.
Впродовж березня 2020 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  надійшло 4 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.
Впродовж лютого 2020 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  надійшло 3 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк. 
Впродовж січня 2020 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про виконання Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства Закону України "Про доступ до публічної інформації" за 2019 рік

Впродовж грудня 2019  року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
Впродовж листопада 2019  року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
Впродовж жовтня 2019  року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
Впродовж вересня 2019  року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
Впродовж серпня 2019  року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
Впродовж липня  2019 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло 2 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит надано у встановлений законодавством строк.  
Впродовж червня 2019  року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
Протягом травня  2019 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло три запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит надано у встановлений законодавством строк.  
Протягом квітня  2019 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшов один запит на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит надано у встановлений законодавством строк.  
Протягом березня  2019 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло чотири запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.  
Впродовж лютого 2019  року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
Протягом січня  2019 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло три запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк. 

Довідка про стан розглядів запитів на публічну інформацію в Житомирському обласному управлінні лісового та мисливського господарства