Завантаження сторінки: Звіти...

Довідка про стан розглядів запитів на публічну інформацію в Житомирському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ЖИТОМИРСЬКИМ ОБЛАСНИМ УПРАВЛІННЯМ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ" ЗА 2019 РІК

 
 
Впродовж грудня 2019  року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
Впродовж листопада 2019  року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
Впродовж жовтня 2019  року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
Впродовж вересня 2019  року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
Впродовж серпня 2019  року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
Впродовж липня  2019 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло 2 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит надано у встановлений законодавством строк.  
Впродовж червня 2019  року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
Протягом травня  2019 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло три запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит надано у встановлений законодавством строк.  
 
Протягом квітня  2019 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшов один запит на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит надано у встановлений законодавством строк.  
Протягом березня  2019 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло чотири запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.  
Впродовж лютого 2019  року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
Протягом січня  2019 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло три запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк. 
Впродовж грудня 2018  року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
Впродовж листопада 2018  року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
- Впродовж жовтня 2018 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.

- Впродовж вересня 2018 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.
 -Впродовж серпня 2018 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
 - Впродовж липня 2018 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло 3 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством термін.
- Протягом червня 2018 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло два запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.
 - Протягом травня 2018 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.
- Протягом квітня 2018 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло шість запитів на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.  

- Протягом березня  2018 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло п’ять запитів на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк. 

 - Протягом лютого 2018 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.
 
 - Протягом січня 2018 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.

 

 

  Інформація про виконання Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства Закону України "Про доступ до публічної інформації" за 2017 рік

    
   --Протягом грудня 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.
   -Протягом листопада 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.
   -Протягом жовтня 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію. 
   -Протягом вересня 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло 3 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.  
   -Протягом серпня 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло 2 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.  
   -Протягом липня 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло 2 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк. 
   -Протягом червня 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло 3 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.  
    - Протягом травня 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло 6 запитів на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит надано у встановлений законодавством строк.
    - Протягом квітня 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло 2 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит надано у встановлений законодавством строк.
    - Протягом березня 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло 4 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.
    - Протягом лютого 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло 4 запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.
    - Протягом січня 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.

    Інформація про виконання Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства Закону України "Про доступ до публічної інформації" за 2016 рік

    - Впродовж грудня 2016 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшов один запит на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит надано у встановлений законодавством строк.