Завантаження сторінки: Кадрове забезпечення...
Середньооблікова чисельність штатних працівників державних лісогосподарських підприємств, що належать до сфери управління Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, станом на 01 січня 2020 року склала 6348 осіб.
Освітній та кваліфікаційний рівні працівників лісового господарства щороку підвищуються. Без відриву від виробництва у вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації (коледжі) навчається 62 працівники, в т.ч. за спеціальністю «Лісове господарство» – 54, ІІІ-ІV рівня акредитації (університети) – 136 працівників, в т.ч. за спеціальністю «Лісове господарство» – 96.
Підвищення кваліфікації працівників лісового господарства здійснюється на базі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства (Укрцентркадриліс). У 2019 році підвищення кваліфікації пройшли 138 керівних працівників і спеціалістів державних лісогосподарських підприємств, 107 посадових осіб пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці, пожежної безпеки, безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів, парових, водогрійних котлів і посудин, що працюють під тиском.
Систематично велика увага приділяється профорієнтації учнівської молоді на вибір лісогосподарської професії. В області на базі державних лісогосподарських підприємств і загальноосвітніх закладів функціонує 28 учнівських лісництв загальною чисельністю 611 учнів. У 2019 році 38 членів учнівських лісництв вступило до профільних вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.
Робота працівників державних лісогосподарських підприємств неодноразово відзначалася нагородами Президента України, відомчими заохочувальними відзнаками Державного агентства лісових ресурсів України, грамотами та подяками Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної ради, районних державних адміністрацій та районних рад.