Завантаження сторінки: Кадрове забезпечення...

Середньооблікова чисельність штатних працівників державних лісогосподарських підприємств, що належать до сфери управління Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, станом на 01 січня 2021 року склала 6138 осіб.

Освітній та кваліфікаційний рівні працівників лісового господарства щороку підвищуються. Без відриву від виробництва у вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації (коледжі) навчається 79 працівники, в т.ч. за спеціальністю «Лісове господарство»74, ІІІ-ІV рівня акредитації (університети) – 82 працівників, в т.ч. за спеціальністю «Лісове господарство» 68.

Підвищення кваліфікації працівників лісового господарства здійснюється на базі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства (Укрцентркадриліс). У 2020 році підвищення кваліфікації пройшли 90 керівних працівників і спеціалістів державних лісогосподарських підприємств, 89 посадових осіб пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці, пожежної безпеки, безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів, парових, водогрійних котлів і посудин, що працюють під тиском.

Систематично велика увага приділяється профорієнтації учнівської молоді на вибір лісогосподарської професії. В області на базі державних лісогосподарських підприємств і загальноосвітніх закладів функціонує 28 учнівських лісництв загальною чисельністю 552 учні. У 2020 році 35 членів учнівських лісництв вступило до профільних вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Робота працівників державних лісогосподарських підприємств неодноразово відзначалася нагородами Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, відомчими заохочувальними відзнаками Державного агентства лісових ресурсів України, грамотами та подяками Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної ради, районних державних адміністрацій та районних рад.