Завантаження сторінки: Кадрове забезпечення...
Середньооблікова чисельність штатних працівників державних лісогосподарських підприємств, що належать до сфери управління Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, станом на 01 січня 2019 року склала 7019 осіб.
Освітній та кваліфікаційний рівні працівників лісового господарства щороку підвищуються. Без відриву від виробництва у вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації (коледжі) навчається 58 працівників, в т.ч. за спеціальністю «Лісове господарство» – 46, ІІІ-ІV рівня акредитації (університети) – 179 працівників, в т.ч. за спеціальністю «Лісове господарство» – 129.
Підвищення кваліфікації працівників лісового господарства здійснюється на базі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства (Укрцентркадриліс). У 2018 році підвищення кваліфікації пройшли 140 керівних працівників і спеціалістів державних лісогосподарських підприємств, 116 посадових осіб пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці, пожежної безпеки, безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів, парових, водогрійних котлів і посудин, що працюють під тиском.
Пріоритетним завданням кадрової роботи є укомплектування державних лісогосподарських підприємств молодими спеціалістами. У 2016-2018 роках було прийнято на роботу в державні лісогосподарські підприємства 101 молодих спеціалісти. З них 22 поступило у вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівня акредитації (університети), 18 молодих спеціалістів переведено на вищі посади протягом 3-х років.
Систематично велика увага приділяється профорієнтації учнівської молоді на вибір лісогосподарської професії. В області на базі державних лісогосподарських підприємств і загальноосвітніх закладів функціонує 28 учнівських лісництв загальною чисельністю 640 учнів. У 2018 році 20 членів учнівських лісництв вступив до профільних вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.
Робота працівників державних лісогосподарських підприємств неодноразово відзначалася нагородами Президента України, відомчими заохочувальними відзнаками Державного агентства лісових ресурсів України, грамотами та подяками Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної ради, районних державних адміністрацій та районних рад.