Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства оголошує конкурс на заміщення вакантних посад провідного спеціаліста відділу лісових ресурсів, технічного забезпечення та охорони праці, головного спеціаліста-юрисконсульта сектору кадрів.

Основні вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

- вища освiта вiдповiдного професiйного спрямування за освiтньо-квалiфiкацiйним рiвнем магiстра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом у державнiй службiна посаді спеціаліста І категорії не менше 2 років або стаж роботи за фахом в iнших сферах не менше 3 років – для кандидатів на посади провідного спеціаліста відділу лісових ресурсів, технічного забезпечення та охорони праці;

- стаж роботи за фахом у державнiй службiв сфері правової діяльності на посаді провідного спеціаліста не менше 3 років або в сфері правової діяльності на посаді провідного спеціаліста на державних підприємствах не менше 5 років – для кандидатів на посаду головного спеціаліста-юрисконсульта сектору кадрів.

- володіння державною мовою, володіння ПК на рівні користувача.

Для участі у конкурсі необхідно подати до сектору кадрів управління письмову заяву на ім’я голови конкурсної комісії, заповнену особову картку (форма П-2ДС), дві фотокартки розміром 4х6, копії документів про освіту, копію паспорта (місце реєстрації), копію військового квитка, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за попередній рік.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів із дня публікації оголошення за адресою: м. Житомир, вул. Хлібна, 41.

Інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку документів, які необхідно надати, надається кадровою службою зател. 22-49-42.


Оголошення про конкурсОголошення про конкурсОголошення про конкурс

Оголошення про конкурсОголошення про конкурсОголошення про конкурс

Аудіотека

Основні показники діяльності