Студенти дякують лісівникам Березівського лісництва

Щорічно державне підприємство «Житомирське лісове господарство» приймає участь у підготовці спеціалістів лісового господарства.
Так, нещодавно на базі ДП «Житомирський лісгосп» проходили практику студенти Малинського лісотехнічного коледжу. Зокрема двоє студентів четвертого курсу лісове господарство ЛГ-41 Ярослава Шевчук та Євген Семенюк проходили технологічну практику в Березівському лісництві. По закінченню практики студенти висловлюють слова вдячності лісівникам Березівського лісництва: лісничому Олександру Станіславову, керівнику практики Олександру Осіпчуку та старшому майстру лісу Ігорю Єрмаку.
«За час проходження практики ми мали змогу використати та закріпити на практиці теоретичні знання, отримані в коледжі», – діляться практиканти. Практиканти оволоділи навичками визначення основних таксаційних показників, ознайомились із особливостями ведення електронного обліку деревини, взяли участь у посіві тимчасового лісорозсадника в лісництві, прийманні та вивезені деревини.
  «Ми вдячні лісівникам Березівського лісництва за практичні знання, які ми отримали за час перебування на практиці, та маємо надію і будемо старатися, щоб в майбутньому стати гідними колегами нашим першим наставникам», – додають на останок практиканти.