Житомирські лісівники підвели підсумки новорічної ялинкової кампанії

Лісівники Житомирського лісгоспу в передноворічний період реалізували 3441 шт. ялинок та сосен, чим повністю виконали планові зобов’язання. Організацією ялинкової кампанії лісівники почали займатися заздалегідь та вже 15 грудня ялинкові майданчики розпочали свою роботу.
Цінова політика на новорічні ялинки цьогоріч залишилася в середньому на рівні минулого року – від 36 грн. Купуючи ялинки саме у торгівельних пунктах продажу організованих лісівниками, покупці могли оцінити суттєву різницю ціни лісового товару  від ринкової.  Мешканці міста і району мали змогу придбати новорічні дерева у всіх лісництвах підприємства та на території контори лісгоспу. Населенню були запропоновані ялини і сосни від 1 до 3 і більше метрів, а також ялинки в горщиках за досить реальними і доступними цінами.
Всі лісництва лісгоспу спрацювали відмінно по реалізації новорічних дерев. По найбільшій кількості реалізованих новорічних ялин та сосен слід відмітити такі лісництва: Тригірське, Станишівське, Левківське, а також гідну конкуренцію склало Пилипівське лісництво.
Нагадаємо, що заготівля новорічних ялинок проводиться на площах рубок догляду, інших лісогосподарських рубках та на спеціально створених плантаціях новорічних ялин. Щорічно по підприємству на вищезгаданих промислових площах висаджується більше 30 тис. шт. сіянців хвойних порід на площі 8 га. Згідно інвентаризації лісокультурних об’єктів поточного року по лісництвах рахується більше 300тис. шт. новорічних дерев на площі 90 га, в тому числі стандартних до реалізації 45 тис. шт.