Для злодіїв легкої наживи немає кордонів

Близько 3 години ночі  02.09.2017 року працівниками прикордонної служби під час патрулювання державного кордону України на території Овруцького району було зупинено два автомобілі ЗІЛ-131, завантажені дубовою деревиною без відповідних документів на її походження.
Відразу прикордонники про факт незаконного руху деревини в прикордонній смузі повідомили працівників державної лісової охорони державного підприємства «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство», що здійснює охорону лісів вздовж кордону з Білоруссю в Овруцькому районі Житомирської області.
Рейдова група держлісохорони, яка прибула на місце, встановила факт крадіжки готової лісопродукції з ділянки у кварталі 55 Ситовецького лісництва  ДП «Овруцьке СЛГ».
Всього  було викрадено 11 куб.м.  лісопродукції породи дуб.
Автомобілі з викраденою лісопродукцією затримані та доставлені до Овруцького відділення поліції Коростенського ВП ГУНПУ в Житомирській області та надано відповідні матеріали для об’єктивного  розслідування обставин крадіжки деревини.
Зрозуміло й те, що злодії – це найманці власників нелегальних цехів і пилорам, для яких дуб – найвигідніша сировина. Лісокради організовуються в бригади, використовують  потужну техніку.