Завантаження новин...

Подвійне щастя завітало до родини Городницьких лісівників

Подружжя Гоменюків чекало на своє щастя більше 6 років. 
І ось цьогоріч 16 січня лелека приніс до їхнього родини відразу подвійну радість – малюків Віталію та Марка. 
Дітки народилися передчасно на 33 тижні вагітності, однак абсолютно здорові. І хоч вага при народженні була зовсім крихітною у Марка 1 кілограм 910 грамів, а у його сестрички 1 кілограм 880 грамів, - малюки вже вдома, активно набирають вагу під опікою батьків та бабусь з дідусями.
Лілія та Віталій Гоменюки родом із сусідніх сіл. Обоє лісівники, хоч у глави сімейства стаж роботи солідніший – 16 років. Починав він із лісника, тепер працює старшим майстром лісу у Надслучанському лісництві ДП «Городницьке ЛГ».
Цікаво, що родину Гоменюків просто «оточує» магія цифр. Судіть самі, Віталій працює лісівником 16 років, дітки народилися о 16.38, спочатку Марк, а за дві хвилинки сестричка Віталія. А побралося подружжя 11 лютого 2011 року.
До речі, дітки з’явилися на світ природнім шляхом. Щоправда, батька на пологи не пустили. Він увесь час прочекав у коридорі центру матері і дитини.
Каже, що таким було бажання дружини. 
Щасливий тато запевняє, що уночі першим встає до діток і всіляко намагається допомогти своїй коханій дружині. Вона беззаперечно герой у моїх очах, додає Віталій.
Колеги лісівники також розділяють радість  родини Гоменюків, тому й завітали із найпотрібнішим подарунком – візочком для двійняток.
«Лісівники – це одна велика родина. Тому, коли ми дізналися про радість Віталія та Лілії, сприйняли це як власне, персональне щастя. Дуже радіємо їхньому поповненню та зичимо гарної долі і здоров’я двійняткам. Хто знає, можливо ми виховуємо майбутніх лісівників!», - сказав у вітальному слові директор Городницького лісогосподарства Віктор Мельник.
Увесь колектив Житомирського обласного управління лісового і мисливського господарства приєднується до вітань колег. Бажаємо тепер вже великій родині Гоменюків здоров’я, тепла і любові, радості від кожного дня!
P.S. Ім’я Марк, мама обирала сама, а от Віталія – похідне ім’я від «Віталій+Лілія= Віта+Лія= Віталія». Ось так!