Завантаження новин...

«Крадійчуки-сусаніни» або черговий трилер від лісівників

Цієї рокової для злодіїв ночі, рейдова бригада Олевського лісгоспу затримала УАЗ, котрий незаконно перевозив колоди дуба. Два авта рухалися трасою Київ-Ковель, вочевидь друга машина здійснювала супровід.
Помітивши авто із деревиною без належних бірок, лісові охоронці почали переслідування. Крадійчуки намагалися втекти, з’їхавши з траси у поле, однак через півкілометра застрягли у болоті. Два чоловіка, які були в машині, зрозуміли, що пахне «смаженим», відтак кинулися навтьоки до лісу. 
Лісівники за допомогою трактора «визволили»  УАЗ із дубом та притягли до місцевого райвідділу поліції. На ранок власник автівки намагався «домовитися» із лісовими охоронцями, у наслідок чого був доставлений до того ж відділку. 
У якому лісі вкрали дуб – поки що не встановлено. Однак, інше авто, що пильнувало незаконну перевозку дуба, зникло на території Рівненської області…. 
Нагадаємо, що саме рівненські «чорні лісоруби» під час одного з рейдів заявили в очі лісівникам: Рубатимемо, поки Київ видно не буде.  Без допомоги правоохоронців, кажуть лісівники, напевно скоро ми столицю побачимо…
За добу охоронні бригади провели 35 рейдів.
За рік ця цифра складає 3 877 виїздів.