Завантаження новин...

Є ЧОМУ ПОРАДІТИ І НА ДЕПУТАТСЬКІЙ НИВІ

Його шанобливо називають людиною слова, ласкаво – наш  Олександр Денисович та з глибокою повагою – наш депутат обласної ради із власною думкою. 
І тут, здається, немає ніякого перебільшення. Адже  протягом одного дня Олександра Денисовича Павлушенка можна побачити не лише у кабінеті директора ДП «Словечанський лісгосп» чи у якомусь виробничому підрозділі цього підприємства, але і в різних куточках Овруччини.  Будь то дитсадок чи школа, заклад культури чи медицини, а то й просто зустріч із виборцями на одній із сільських вулиць.
- До нього ідуть люди за допомогою, часто звертаються із численних питань, його пізнають усі за щирою та ясною посмішкою, - говорять у колективі лісівників. – І наш директор, займаючи активну життєву позицію, як професіонал лісової справи, як депутат  Житомирської обласної ради  не залишається стороннім спостерігачем перебігу подій у країні, на Житомирщині та  Овруцькому краї і безпосередньо бере участь у розв’язанні питань, спрямованих на стабілізацію економічного, соціального та духовно-культурного розвитку нашого регіону. 
- Робота в лісовому господарстві в усі часи була особливою, - сказав при зустрічі директор ДП «Словечанський лісгосп» Олександр  Павлушенко. - Адже лісівники створюють безцінний дар – Ліс. А  він, як і дитина, потребує догляду, любові, людських рук.  Тож наш колектив, незважаючи ні на які труднощі, в усі пори року і докладає максимум зусиль для забезпечення економічної стабільності, працює ефективно та прибутково.  А  трудиться на підприємстві понад 500 чоловік, зі своїми обов’язками справляється успішно, за що  не раз і відзначався в районі та області. 
Так,  незважаючи на непрості погодні умови – затяжну весну та спекотне літо торік, доведені державою плани щодо створення нових лісових культур колективом господарства виконано. У 2017 році на землях нашого держлісфонду створено  419 га лісових культур. Щорічно заготовляємо  5485 кг лісового насіння,в тому числі сосни звичайної – 165кг, вирощуємо  3 млн. шт. стандартних сіянців сосни звичайної. Саме ця деревна порода є дуже поширеною в зоні  Полісся та має добру приживлюваність на грунтах, що відводяться під заліснення. Передовиком із заготівлі лісового насіння є  Листвинське лісництво, яке очолює лісничий Рудницький Олександр Адамович. Тут працівниками було заготовлено    понад  1500 кг насіння, в тому числі 20 кг насіння сосни.  
Також проведено осіннє доповнення лісових культур. Найбільших показників досягло   Велідницьке лісництво, яке очолює  досвідчений фахівець Журавський Руслан Павлович. Тут доповнено культури на площі  126 га, усього ж по лісгоспу цю роботу провели на площі 468 га.
До речі, для створення державних лісів колектив сам заробляє необхідні кошти. 
Приміром, торік обсяг виручки від реалізації продукції склав  145464 млн. грн. проти  141829 млн. грн. за відповідний період  2016 року. На ведення лісового господарства направлено власних коштів в сумі 34 млн. грн. Тож, користуючись нагодою, кожному, хто працює у нашому   лісгоспі, щиро дякую за розуміння наших спільних проблем і завдань, бажання й уміння вирішувати їх на своєму робочому місці. Завдяки вам, дорогі колеги. вашим мозолястим рукам, наше держпідприємство успішно виконує доведені завдання.
Крім того, колектив  ДП «Словечанський лісгосп»  вносить свій вагомий вклад і наповнення державної скарбниці. Так, до зведеного бюджету за   2017 рік  перераховано  33 млн. 33 тис. грн., єдиного соціального внеску –  9 млн. 508 тис. грн. А взагалі держава отримала від  словечанських лісівників 42 млн. 541 тис. грн. податків разом з єдиним соціальним внеском. Цифри красномовні!
  Дякую за співпрацю і територіальним громадам, органам державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, нашим діловим партнерам, учнівським лісництвам, замовникам і споживачам нашої продукції. Хочу подякувати за злагоджену роботу команді головних спеціалістів  лісгоспу.
  Сподіваюся, що Новий рік принесе вам нові трудові здобутки, а разом ми зробимо все для цього.
Як бачимо, підприємство постійно розвивається і гідно представляє Овруччину на різних рівнях. Разом зі своїми працівниками наполегливо вчився, долав труднощі та досягав нових успіхів і директор. Адже він є людина командної дії, яка тримає слово, мудрий та енергійний, багатий на цікаві ідеї, швидкий у сприйнятті нових тенденцій і справжній меценат. Колектив цінує його як талановитого організатора, керівника нової формації, який наполегливо відстоює принципи чесності, відповідальності, порядності та справедливості у своїй депутатській діяльності. Тому з усього видно, що тут є справжній господар і сучасний управлінець.
Адже в його душі, здається, з юних літ звучить  «Лісова пісня».  Вона своїми дзвінкими крильми назавжди обняла його долю, подарувавши непересічний талант організатора успішного лісового господарювання, справжній хист лідера серед професіоналів улюбленої справи і людську пошану за його чуйне, турботливе серце і синівську любов до лісу, котрий за довгі роки став для нього і вимогливим батьком, і вірним другом, і мудрим порадником.                 
Є чому порадіти  Олександру Денисовичу  і на депутатській ниві.  Адже це безліч зустрічей із різних проблем,  прийом громадян, це дії, які не розходяться зі словом. До нього звертаються люди молодого та поважного віку, і ніколи не було відмови: в міру можливостей сприяє, підтримує та виручає. 
  Так, з перших днів  свого депутатства і по сьогодні  Олександр Павлушенко всіляко підтримує  релігійні громади нашого краю. В районі, мабуть, немає церкви, якій би не допоміг депутат у благоустрої, опорядженні.   
Частий  гість О.Д. Павлушенко і в освітніх та медичних закладах. І не з пустими руками. Для дітлахів - солодкі подарунки, а для  вищеназваних закладів – допомога в ремонті та зміцненні їх матеріальної бази. Ось і під час Новорічно-Різдвяних свят з такою почесною місією депутат обласної ради побував у дитсадках і школах сіл Листвина, Тхорина, Словечно. 
    До речі, його допомога дітям і педагогам – не одноразові акції, а постійна турбота та підтримка у вирішенні різних проблем навчально-виховних закладів.
- Освіта – найпріоритетніший напрямок, який потрібно розвивати, - вважає Олександр Павлушенко.  – А допомагати їй – завжди приємно. Тим паче робити щось важливе та корисне для людей, особливо для юних мешканців Овруччини – тільки в радість. Чим більше віддаєш – тим більше отримуєш.  
Питання, з якими звертаються виборці до свого депутата, – різні, але люди завжди сподіваються на його допомогу. Тож  Олександр Денисович завжди намагається їх вирішувати. На жаль, не все вдається відразу. Щось можна зробити швидко, щось потребує детального вивчення та залучення посадових осіб чи значних коштів. І це болить йому і як депутату, і як земляку – хочеться допомогти своїм виборцям. Звернень було чимало, хіба згадаєш про все?  Відгукнувся на допомогу, яку потребувала сім’я , надав матеріальну допомогу  чи  забезпечив  якусь родину твердим паливом.
Депутат  є членом постійної комісії  обласної ради  з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів Житомирщини. Він постійно бере участь у її засіданнях своєї комісії, а також – у роботі сесій обласної ради, де  піднімає багато актуальних питань. Для цього вивчає громадську думку, потреби територіальних громад  і ніколи не буває байдужим до проблем жителів району – вирішує  їх у міру надходження.
      Робота керівника підприємства та одночасно депутата вимагає багато часу, енергії та зусиль.  Олександр  Павлушенко вершить гарні справи за покликанням душі і серця: така вже в нього вдача – творити добро, таким його виховали батьки, які з дитинства вчили бути порядним та милосердним, поважати людей і ділитися з ближнім. Його кредо – професіоналізм та вміння дотримуватися слова, порядність і відповідальність, людяність та великодушність і водночас – твердість та принциповість в інтересах справи.
Він прагне, аби наш Поліський край ставали кращими, щоб з'являлися нові можливості для розвитку молоді, підвищувалась якість освіти, щоб життя в мешканців району було цікавим та яскравим. Він завжди відкритий для конструктивного діалогу, для всіх пропозицій і вирішення питань, які віднесені до його компетенції.
- Хочу додати, що багато в чому  нам у всьому допомагає і районна газета «Овруцький голос», - каже насамкінець Олександр Денисович. – По суті жодна хороша справа чи визначна подія у  колективі лісівників не проходить без участі газетярів, вони завжди оперативно  і правдиво інформують про це жителів нашого краю. Тож і не дивно, що серед лісівників часто вже можна почути: нам «Овруцький голос» і працювати, і жити допомагає, а ваше видання нині передплачує і читає мало не кожна друга родина  працівників ДП «Словечанський лісгосп».
Хочеться лише подякувати за таку довіру та запевнити, що такою наша співпраця буде завжди. Аби земляки, разом з нами, завжди раділи добрим справам і новим трудовим звершенням словечанських лісівників.