Інформація про виконання Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства Закону України "Про доступ до публічної інформації" за 2017 рік

- Протягом травня 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло6-ть запитів на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит надано у встановлений законодавством строк.
- Протягом квітня 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшлодва запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит надано у встановлений законодавством строк.
- Протягом березня 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшлочотири запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.
- Протягом лютого 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло чотири запити на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запити надано у встановлений законодавством строк.
- Протягом січня 2017 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.

Інформація про виконання Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства Закону України "Про доступ до публічної інформації" за 2016 рік

- Впродовж грудня 2016 року до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшов один запит на публічну інформацію. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит надано у встановлений законодавством строк.