Останнє оновлення: Понеділок, 19 червня 2017, 08:27

10 червня 2017 року, близько 22:00, в ході проведення спільного з поліцією рейду лісовою охороною ДП "Народицький спецлісгосп" було зупинено автомобіль IVECO , що рухавсь лісовою дорогою Радчанського лісництва. За зовнішніми ознаками було видно, що автомобіль завантажений чимось важким. На запитання, чим завантажений автомобіль, водій відповів,  що дровами,  на які, як виявилось документи  були відсутні. На вимогу лісової охорони власник відкрив автомобіль для зовнішнього огляду, в ході якого було виявлено , що машина  завантажена лісоматеріалами породи дуб звичайний.

У зв’язку з відсутністю  документів на вантаж, на лісопорушника було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст..64 КУпАП та доставлено його до місцевого відділення поліції, де за фактом самовільної порубки відкрито кримінальне провадження.

В ході обстеження лісового масиву на наявність самовільних порубів, поблизу місця зупинки вище вказаного автомобіля лісовою охороною було виявлено незаконну порубку 1-го сухостійного та 1-го сироростучого дерева породи дуб звичайний в кв.34 вид.10 Радчанського лісництва загальною масою 5м3 Сума завданих збитків у результаті скоєння даного лісопорушення становить 24 759,92грн. На даний момент ведуться слідчі дії за фактом скоєного правопорушення.      

Add comment


Security code
Refresh


В Народицькому районі затримано лісопорушникаВ Народицькому районі затримано лісопорушникаВ Народицькому районі затримано лісопорушника

В Народицькому районі затримано лісопорушникаВ Народицькому районі затримано лісопорушникаВ Народицькому районі затримано лісопорушника

Аудіотека

Основні показники діяльності