Останнє оновлення: Понеділок, 19 червня 2017, 08:17

Кожного року навесні адміністрація ДП "Народицький спецлісгосп",   проводить конкурс на кращий малюнок і твір на тему "Людина і ліс". Все це відбувається в рамках започаткованої Державним агентством лісових ресурсів України акції "Майбутнє лісу у твоїх руках!".

 Тож і цього року всі бажаючі школярі були запрошені до участі: діти молодших класів взяли участь у конкурсі на кращий малюнок, а старшокласники - писали твори. 

 

Щоб упоратися з поставленою задачею, хлопцям і дівчаткам довелось розмірковувати про роль та значення лісів у житті людини, що, власне, і передбачається метою конкурсу. І все це недарма, адже, як виявилося,  ма-люнки юних конкурсантів, а також письмові твори, викликають справжнє за-хоплення і повагу до дитячих старань. Усі вони, як зазначили члени жюрі– щирі і по-своєму талановиті. Тож вже 31 травня переможці разом зі своїми батьками були запрошені на гостину до підприємства.

Звертаючись до присутніх, директор ДП “Народицький спецлісгосп” Василь Приходько подякував дітям за участь у конкурсі та привітав з перемогою, побажавши подальших творчих успіхів і нових здобутків,  а дорослим – терпіння і уваги. Також  він висловив надію, що юний потенціал, такий як члени шкільних лісництв та учасники і переможці творчих конкурсів – то  майбутнє, що чекає на лісівників.

За свої роботивід адміністрації ДП “Народицький спецлісгосп” школярі отримали грошові винагороди та солодощі від директора особисто. Призерами конкурсу стали : учні Народицької гімназії Олександр Бобрусь, Анастасія Титюк, Вікторія Ничипорчук та учень Латашівської ЗОШ – Богдан Король. Крім того, заохочувальні винагороди Василь Приходько вручив учням Норинцівської ЗОШ Ангеліні Северенчук, Анні Іваненко та Андрію Слобожанюку.

“Підтримка дітей – наш обов’язок, адже це наша зміна”, – підводячи до завершення приємну процедуру нагородження, наголосив директор.

Навзаєм діти та їх батьки  були вдячні за нагороди та солодощі і пообіцяли активно долучатися до охорони і збереження рідного краю.

Add comment


Security code
Refresh


Підбиття підсумків творчого конкурсу від ДП “Народицький спецлісгосп”Підбиття підсумків творчого конкурсу від ДП “Народицький спецлісгосп”Підбиття підсумків творчого конкурсу від ДП “Народицький спецлісгосп”

Підбиття підсумків творчого конкурсу від ДП “Народицький спецлісгосп”Підбиття підсумків творчого конкурсу від ДП “Народицький спецлісгосп”Підбиття підсумків творчого конкурсу від ДП “Народицький спецлісгосп”

Аудіотека

Основні показники діяльності