Останнє оновлення: П'ятниця, 09 червня 2017, 16:37

З настанням теплої, сонячної погоди все більше громадян планують свій відпочинок на лоні природі, та й сезон літніх відпусток вже розпочався. Тож, бажаючих відвідати ліс чимало, хто виїздить просто насичити легені свіжим повітрям, та більшість відпочиваючих все-таки віддають перевагу посмажити м’яса на вогні чи посмакувати звареною юшкою на вогні в лісі.

Лісівники вкотре звертаються до всіх відпочиваючих неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки в лісах та віддавати перевагу відпочинку в спеціально облаштованих лісових рекреаційних ділянках для відпочинку.

Лісова охорона ДП «Житомирський лісгосп» постійно встановлює оновлену наочну агітацію, щоб максимально привернути увагу до бережливого ставлення до лісу, тваринної та рослинної екосистеми.

Цьогоріч на території лісових масивів Житомирського лісгоспу лісівники встановили 120 одиниць застережливої наочоної агітації. Ось і сьогодні кожне лісництво буде встановлювати нові аншлаги з агітаційної тематикою для збереження природи. Адже, природа завжди гостинно зустрічає нас, гостей, у будь - яку пору року та завжди готова віддячити нам мальовничими краєвидами, зарядом енергії та смачними дарами лісу – ягодами, грибами, цілющими травами.

ДП «Житомирський лісгосп», Ірина Шевчук.

Add comment


Security code
Refresh


Бережімо мальовничу красу природи разом!Бережімо мальовничу красу природи разом!Бережімо мальовничу красу природи разом!

Бережімо мальовничу красу природи разом!Бережімо мальовничу красу природи разом!Бережімо мальовничу красу природи разом!

Аудіотека

Основні показники діяльності