05-06 вересня  2017 року відбудуться торги з продажу необробленої деревини, яка буде заготовлена державними лісогосподарськими підприємствами, що віднесені до сфери управління Житомирського ОУЛМГ в 4 кварталі поточного року на базі ТБ "Всеукраїнська лісова біржа"

{jcomments off}

Останнє оновлення: Середа, 23 серпня 2017, 12:30

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

Історично склалося, що напередодні Дня незалежності, вся країна відзначає свято вшанування одного з трьох символів нашої держави - Державного Прапора України. Це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Церемонія підняття прапора у кожного українця викликає найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину.

Прапор - символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.

Цього року Україна святкує 26-у річницю Незалежності держави. Незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу. Вона визначила майбутнє України як держави, відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного зростання і добробуту кожного громадянина.

Вірю у те, що кожне з ваших сердець наповнене почуттями гордості за рідний край, любові до Батьківщини, поваги до держави та її символів. Упевнений, кожен з нас готовий зробити все від нього можливе для процвітання нашої країни, зміцнення її позицій на геополітичному просторі, щоб державні символи України упізнавали і поважали в усьому світі.

Нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини, заради майбутнього України.

Слава Україні!

Начальник Житомирського ОУЛМГ                                                          Андрій КУРІНСЬКИЙ

Останнє оновлення: Середа, 23 серпня 2017, 15:40

На майстра лісу обходу №5 Літківського Лісництва ДП "Лугинське лісове господарство" здійснено напад. Інцидент трапився 21 серпня 2017 року о 18 годині.

"До майстра лісу Калинюка М. С. надійшов телефонний дзвінок, у якому повідомили про звуки бензопили у лісовому масиві. При патрулюванні лісових масивів обходу №5, що закріплений за майстром, в кв. 71 Мирослав Сергійович зустрів двох чоловіків з бензопилою. На прохання майстра представитися та пояснити свої дії, отримав удар по голові", - повідомляє інженер охорони лісу Володимир Бовсунівський.

Останнє оновлення: Середа, 23 серпня 2017, 09:57
Детальніше...


НовиниНовиниНовини

НовиниНовиниНовини

Аудіотека

Основні показники діяльності