Нещодавно в одному з мікрорайонів Словечного знову було по-особливому святково. Тут пройшла церемонія урочистого відкриття нового ігрового майданчика, встановленого за фінансового та організаційного сприяння  депутата обласної ради, директора ДП "Словечанський лісгосп" Олександра Павлушенка.

                Громаду села, батьків та дітей привітали голова  сільський голова Тетяна Казмірчук та ініціатори свята -  Олександр  Павлушенко  із народним депутатом України Володимиром Арешонковим. 

                "  Цей день нагадує нам про відповідальність перед дітьми. Адже вони потребують нашої щоденної уваги та турботи. Саме від нас залежить, якими вони виростуть та стануть. Саме в дитинстві закладається фундамент їх майбутнього. І ми маємо відповідально відноситися до виховання наших дітей адже саме вони є тими, хто продовжить розбудову успішної та процвітаючої країни", - відзначили у своєму вітальному слові  депутати.

Останнє оновлення: Субота, 24 червня 2017, 10:12
Детальніше...

Як більшість держлісгоспів в Україні ДП "Ємільчинське ЛГ" розпочало сертифікацію лісів свого підприємства  в 2016 році.

Що означає слово лісова сертифікація?

  Лісова сертифікація - оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам  щодо управління лісами та лісокористуванням на засадах сталого розвитку. Метою лісової  сертифікації є забезпечення економічного, екологічного і соціального збалансованого ведення  лісового господарства шляхом  виконання відповідних загальновизнаних і таких, що  заслуговують на довіру , стандартів.

  Екологічно збалансоване і відповідальне  ведення лісового господарства забезпечує  заготівлю  лісоматеріалів  та іншої лісової продукції  при одночасному  збереженні   біорізноманіття та продуктивності  лісів, природних екологічних процесів.

  Соціально орієнтоване ведення лісового господарства сприяє  зростанню добробуту місцевого  населення  і суспільства  в цілому , а також  стимулює  місцеве населення зберігати лісові ресурси.

  Економічно життєздатне використання лісових  ресурсів  означає, що лісове господарство і лісокористування організовані й управляються таким чином, щоб бути прибутковими, проте не за рахунок  виснаження лісових ресурсів  і природних ресурсів.

Сертифікована лісова продукція вже широко  продається  на розвинених ринках, все більша кількість споживачів надає їй споживачів надає їй перевагу.

  Під час проведення сертифікації працівниками компанії "Легалліс"  були проведені  консультації  із зацікавленими сторонами, оглядалися  виробничі майданчики  підприємства, перевірялась робота приватних підприємств, щодо  дотримання ними  вимог  лісової сертифікації під час  розробки лісосік.

 Як результат проведеної роботи - отримання  ДП "Ємільчинське ЛГ"  сертифікату  відповідно  до міжнародних  вимог FSC.

Останнє оновлення: Субота, 24 червня 2017, 10:06

Останнім часом від рук лісокрадів потерпають саме дубові насадження. Зокрема, сьогодні, 22.06.2017 року біля 1-ї години ночі, Державною лісовою охороною ДП "Білокоровицьке ЛГ" за участю спеціалістів Державної екологічної інспекції в Житомирській області, на землях лісогосподарського призначення у кварталі 8 виділі 24 Жубровицького лісництва, виявлено незаконну рубку двох дерев породи дуб та 3-х лісопорушників, які загрузили сортименти дуба на віз, причеплений до трактора Т-25 та автомобіль УАЗ 469, які намагалися втекти з місця події.

Однак, завдяки узгодженим діям, лісівники затримали лісопорушників на «гарячому», особи встановлено – мешканці одного із сіл Олевського району.Ймовірно, це найманці власників нелегальних цехів і пилорам, для яких дуб – найвигідніша сировина.

Останнє оновлення: Четвер, 22 червня 2017, 23:31
Детальніше...


НовиниНовиниНовини

НовиниНовиниНовини

Аудіотека

Основні показники діяльності